Muflon Fest

Narozeniny

Muflon FEST

Narozeniny
https://pivovarmuflon.cz/wp-content/uploads/nolimits13_IPA_web_page_01.png

Světlá IPA 13° – zodpovědně uvařená

Svrchně kvašené silné pivo typu IPA. Kompozice sladů čítá 3 položky (plzeňský, bavorský, carared) stejně tak jsme použili tři druhy chmele (Columbus, Citra, Galaxy). Abyste si mohli vychutnat více sklenic této skvělé IPA, nepřeháněli jsem to s její stupňovitostí a zvolili 13tku.

https://pivovarmuflon.cz/wp-content/uploads/075_Muflon_nolimits_13_IPA.png

Světlá IPA 13° – zodpovědně uvařená

Speciál NO LIMITS

Speciál uvařený k oslavě a současně k aktivní ochranně přírody

Snížili jsme spotřebu plynu na vytápění pivovaru na nulu a chladíme kvasící pivo uvnitř tanků, čímž udržujeme příjemnou teplotu 20°C na výrobní ploše.

Dbáme na úsporu zdrojů i v dalších fázích výroby, ale ne na úkor kvality. Kvalitní ležák zkrátka potřebuje svůj čas na zrání. Naše ležáky zrají minimálně 2 měsíce, aby vám večer chutnaly a ráno vás nebolela hlava.

13°
Stupňovitost
5,5 %
Alkohol
https://pivovarmuflon.cz/wp-content/uploads/LADY_KARNEVAL.png

Lady Karneval

Muflon NO LIMITS jsou speciály, které uvaříme pouze jednou, a při jejich vaření se náš sládek ničím neomezuje. První limitkou je Lady Karneval – spodně kvašená silná tmavá 13°.

https://pivovarmuflon.cz/wp-content/uploads/075_Muflon_Nolimits_Lady_Karneval.jpg

MUFLON 13° Lady Karneval

Tmavý speciál NO LIMITS

MUFLON 13° Lady Karneval No Limits  je speciál uvařený pro žhavou dobu karnevalů (pro pány), kterou v zimě v Čechách slaví jako masopust (kmáni)

Lady Karneval je spodně kvašené silné tmavé pivo, kterým chceme vzdát hold všem mistrům a sládkům. Tmavá 13° je mistrovská disciplína stejně jako brazilská samba.

Pro chmelení jsme standardně použili tradiční české odrůdy Sládek a Žatecký poloraný červeňák, neboť tmavá 13° je standardem; mj. brazilská samba je latinou 😊.

Muflon L. Karneval je limitkou, kterou už nikdy více nebudeme vařit. Kdo nekoupí – prohloupí a jeho žena se to doví…..

Karneval chutí maska skrývá, pivo pění, lady zpívá….

13°
Stupňovitost
5,4 %
Alkohol