GDPR

Zůstaňte s námi v kontaktu

Vážení zákazníci,

Koncem května vstoupilo do účinnosti obecné nařízení na ochranu osobních údajů (GDPR). Jelikož patříme mezi provozovatele internetového obchodu a Vaše osobní údaje zpracováváme, toto nařízení se týká i nás.  Jsme správci Vašich osobních údajů.

Vaše osobní údaje jsou plně zabezpečeny proti zneužití a nepředáme je žádné další osobě.

Jednotlivé objednávky jsou po svém uzavření elektronicky archivovány a jsou přístupné pouze provozovateli elektronického obchodu Pivovaru Kunratice s.r.o.

Provozovatelem elektronického obchodu:

Pivovar Kunratice s.r.o.

Datum vzniku a zápisu:6. října 2014
Spisová značka:C 232080 vedená u Městského soudu v Praze
zapsáno 6. října 2014

Obchodní firma:Pivovar Kunratice s.r.o.
zapsáno 6. října 2014

Sídlo:
Vídeňská 405, Kunratice, 148 00 Praha 4
zapsáno 6. října 2014

Identifikační číslo:
034 61 602
zapsáno 6. října 2014

Co to pro Vás – stávající zákazníky – znamená?

Jelikož jste se u nás při vytvoření objednávky registrovali, evidujeme Vaše osobní údaje, které jsou po uzavření obchodu archivovány na našem chráněném serveru a nebudou použity k žádným jiným účelům.

Písemný nesouhlas se zpracováním a udržováním osobních údajů o zákazníkovi je možné v budoucnu projevit na adrese provozovatele elektronického obchodu, Pivovar Kunratice s.r.o. a to na adrese: info@pivovarkunratice.cz   a my Vás po Vašem písemném nesouhlasu odstraníme z databáze.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a pokud by Vám bylo cokoliv nejasné, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit na některý z níže uvedených kontaktů.

Two Muflon sheep in Black and White